پانسمان و درمان زخم در منزل


تاریخ رویداد: ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ ،   86 بازدید. پانسمان و درمان زخم در منزل : یکی از بهترین روش های که باعث می شود زخم بهبود پیدا کند پانسمان می باشد . فردی که مجروح شده است و نمی تواند از منزل خارج شود ، بهترین راه حل این است که در منزل پانسمان شود تا روند بهبودی زخم آن با سرعت بیشتری انجام شود . امروز ما در این مقاله به بررسی پانسمان و  در منزل می پردازیم تا با اطلاعات بیشتر بتوانیم بیماران خود را در منزل پانسمان و درمان کنیم ‌.

 

پانسمان یک نوع پوشش برای محافظت از زخم می باشد که دارای فواید بسیاری می باشد و از فرایند خونریزی جلوگیری می کند و در بهبودی زخم موثر است و از ورود هر گونه میکروب و ویروس به داخل زخم جلوگیری می کند و از عفونت و ورود آن به داخل خون جلوگیری می کند . زخم ها بر اساس نوع به دو دسته باز و بسته تقسیم می شوند و نحوه پانسمان هر کدام متفاوت می باشد و بیشتر زخم های باز احتیاج به پانسمان دارند این زخم ها عبارتند از : بریدگی ، پارگی ، سوراخ شدن ، زخم بستر ، زخم دیابت و غیره . پس بهترین راه حل برای درمان این زخم ها پانسمان و درمان زخم در منزل می باشد

اهمیت پانسمان زخم در منزل

پانسمان و درمان زخم در منزل دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد چون پانسمان نقش حفاظتی را برای بهبودی سریع زخم ایجاد می کند و مانند یک کاور و پوشش از خونریزی و عفونت زخم جلوگیری می کند . مثلا اگر فردی دچار سوختگی شده باشد و دارای جراحت و زخم های بسیاری باشد و علاوه بر جراحت و زخم ها درد ناشی از محل سوختگی را داشته باشد باید سریع پانسمان شود تا از عفونت زخم جلوگیری شود . در همین زمینه  خدمات پرستاری مانند پانسمان و درمان زخم در منزل را با اعزام نیروهای کارآزموده خود به محل زندگی شما با بهترین خدمات انجام می دهد و شما با خیال راحت می توانید از خدمات این شرکت استفاده کنید .

مزایای پانسمان در منزل

معمولا مراکز بیمارستانها و کلینیک ها خیلی شلوغ هستند و با داشتن صف های طولانی و انتظار ویزیت جهت پزشک روبرو می شوید پس بهترین گزینه پانسمان و درمان زخم در منزل می باشد که در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود و دیگر احتیاج به اتلاف وقت نمی باشد و به راحتی شما می توانید در منزل پانسمان شوید .

همینطور یکی دیگر از مزیت های پانسمان در منزل صرفه جویی در هزینه ها می باشد و دیگر لازم نیست از منزل خارج شوید و با هزینه کمتر در منزل درمان می شوید . از دیگر مزایای پانسمان در منزل این است که اعضای خانواده شما در منزل نظارت بر کار پرستار دارند و خانواده به نحوی اطلاعات بیشتر در باره روند درمان زخم پیدا می کند . به همین دلیل شرکت اسان درمان با سابقه طولانی و فعالیت درخشان در این زمینه آماده خدمت رسانی به تمام بیماران عزیز می باشد و شما با یک ارتباط می توانید از خدمات درمانی شرکت اسان درمان برای آسایش و رفاه بیمار خود استفاده کنید و به صورت آنلاین می توانید مشکلات خود را با ما در میان بگذارید .

 

سخن پایانی

 برای پانسمان و درمان زخم در منزل بهترین راهکار این است که پانسمان و یا تعویض آن را از طریق پرستاران و کادر درمانی حاذق و آموزش دیده انجام دهید تا از بروز عفونت و بدتر شدن زخم بیمار جلوگیری کنید و هدف ما از پانسمان کردن زخم این است که زخم در یک محیط مناسب ترمیم بشود و به بهبودی منجر شود .

راه ارتباطی ما

مشاوره رایگان 02177406108-02177406388  

اینستاگرام ما @asan_darman

پست الکترونیکی : info@asandarman.ir


آسان درمان

رسالت آد ارائه خدمات درمانی با کیفیت ، استاندارد و با تعرفه های قانونی توسط کادر مجرب درمانی در منزل میباشد.

_آسان درمان، حس خوب سلامتی در خانه_