تست و آزمایش های کرونا

تست و آزمایشات ویروس کرونا در منزل

بیماری همه گیر کوئید 19 در مدت کوتاهی توانسته چالش های پیچیده و نیاز های جدیدی را ایجاد کند. یکی از این نیاز ها آزمایشات و تست های کرونا هستند که باید برای انجام آنها به کلینیک ها یا بیمارستان ها مراجعه شود. اما با توجه به خطر انتشار بالای این بیماری و شرایط خاص برخی از افراد اکنون این خدمات در منزل نیز ارائه می شود.

شما می توانید تست های کرونا را در منزل خود نیز انجام دهید و شرایط خود را ارزیابی کنید یا گواهی های لازم را دریافت کنید. انجام این تست ها بسیار ساده است و نتایج بسیار سریعی نیز ارائه می کند. این تست ها توسط افراد متخصص انجام می شود و کاملا ایمن و قابل اعتماد می باشد و نتیجه را در عرض 15 دقیقه اعلام می کند.

تست های کرونا به شیوه های مختلفی انجام می شود و شما می توانید با توجه به شرایط و وضعیت خود این آزمایشات را با کمک تیم متخصص آسان درمان انجام دهید.

ارائه خدمات آزمایش کرونا در خانه می تواند برای سالمندان، کودکان، بیماران خاص یا مادران انجام شود تا نیازی به خروج از خانه و مراجعه به محیط آلوده کلینیک نداشته باشند و بتوانند بیماری خود را در اسرع وقت تشخیص داده و درمان های لازم را دریافت کنند.

در صورتی که شما یا هر یک از اعضای خانواده تان احساس بیماری می کنید یا مشکوک به ابتلا کویید 19 هستید می توانید به سادگی در خانه خود با اپلیکیشن آسان درمان (آد) از خدمات آزمایش کرونا در منزل استفاده کنید و با انجام تست های مربوطه در محیطی امن و سالم نگرانی های خود را رفع کرده و در صورت نیاز به سرعت روند درمان را آغاز کنید.

Portfolio
اعزام پرستار در منزل
Portfolio
پزشک در کنار شما
Portfolio
رضایت شما از اعزام نیروی کار درمان
Portfolio
درمانگر در خانه
وبلاگ و مقالات

دانستنی های علمی و پزشکی آسان درمان

درمان در منزل بهمراه پزشک و پرستار در خانه